Lista produktów producenta: Fuba

Od ponad sześćdziesięciu lat, marka Fuba stanowi synonim innowacyjnej technologii i najwyższej jakości produktów. Możliwe jest to dzięki szczególnej uwadze, jaką poświęcamy procesowi projektowania i produkcji, ze szczególnym uwzględnieniem bezpieczeństwa i funkcjonalności produktów.

Absolutnie najwyższej jakości materiały użyte w naszych produktach zapewniają działanie naszych produktów nawet w złych warunkach atmosferycznych. Łatwość montażu na podstawie załączonej instrukcji obsługi pozwala zainstalować urządzenie przy minimalnym nakładzie czasu i pracy.

A wszystko to, żeby móc zagwarantować Państwu 100% zadowolenie z naszych produktów.

Fuba - jakość to nasz znak rozpoznawczy.

Historia Fuba


W 1951 r. Hans Kolbe założył w Hanowerze firmę "Fuba". Nazwa szybko staje się programem, ponieważ "Fuba" oznacza "funkcjonalne komponenty" (po niemiecku funktechnische Bauteile“). Pierwszym produktem jest blokada 9 kHz dla radia. Portfolio szybko rośnie, w tym poprzez anteny. W 1969 r. "Fuba" wprowadza na rynek pierwszą elektroniczną antenę samochodową. W 1974 r. "Fuba" wchodzi w technologię szerokopasmową i staje się ważnym dostawcą Swiss Post. W 1981 roku dodano technologię światłowodową, a w 1987 roku firma wprowadziła pierwsze planarne anteny do odbioru satelitarnego.


W 1992 r. "Fuba" stała się pierwszym producentem "obwodów drukowanych" w technologii 3D, a w 1994 r. producentem technologii odbioru i sieci, znanej obecnie w całej Europie, która wsparła uruchomienie transmisji telewizji cyfrowej w Niemczech. W 2003 roku powstała "Fuba Vertriebsgesellschaft Deutschland". "Fuba" wprowadza wiele nowych produktów i rozwiązań w zakresie odbioru satelitarnego i antenowego, a także telewizji kablowej i sieci domowej.


Od przełomu tysiącleci rozwój komponentów elektronicznych nabiera tempa, ale "Fuba" nie tylko nadąża za nimi, ale także staje się wyznacznikiem trendów w produkcji wysokiej jakości DVB-S DVB-T GSM i anten LTE.


Od początku "Fuba" wchodzi w rozwój komponentów dla sieci domowej i oferuje swoim klientom (krok po kroku) pomoc w przejściu z życia analogowego na cyfrowe, czy to za pomocą cyfrowych LNB, produktów Koax-LAN, adapterów Powerline czy światłowodów z serii WebFiber.

Więcej
na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 97 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 97 elementów