Lista produktów producenta: TELE System Digital S.r.l.

Spółka TELE System Electronic powstała w roku 1989 we Włoszech i od początku swojego istnienia zajmowała się produkcją wszelkiego rodzaju sprzętu i akcesoriów do odbioru sygnałów satelitarnych. W 1994 roku w efekcie dynamicznego rozwoju i potrzeby poszerzenia asortymentu firmy doszło do fuzji z innymi włoskimi spółkami działającymi w branży elektronicznej: Elettrosat, Elettrotecnica De Poli oraz SC Electronic. Od tego momentu TELE Systemnieustannie rozwija się poszerzając swoją ofertę o najnowsze zdobycze technologiczne, często stosując awangardowe rozwiązania stawiające urządzenia TELE System o krok przed konkurencją.

Charakterystyczne dla marki TELE System od zawsze było nastawienie na nowoczesność, jakość wykonania oraz zadowolenie klienta osiągane poprzez wyjątkowo pro konsumenckie nastawienie w obsłudze posprzedażowej produktu. Połączenie powyższych cech z eleganckim i nowoczesnym, właściwym dla włoskich projektantów, designem oferowanych produktów, pozwoliło spółce osiągnąć ogólnoświatowy sukces.

Marka TELE System znana jest na całym świecie. Spółka ma swoje oddziały między innymi w USA, Meksyku, Brazylii, Indiach czy też Malezji oraz ogólnoświatową sieć dystrybucji. Ponadto jest spółką dominującą grupy kapitałowej w skład której wchodzą spółki z takich krajów jak USA, Holandia, Francja, Węgry, Meksyk. Kilka lat temu TELE System Electronic przejęła słynną w Europie markę FUBA, której produkty cieszą się niezwykłą renomą wśród specjalistów z branży TV-SAT. W Polsce, na początku lat 2000 TELE System współpracował z Cyfrą , której abonenci w znacznej części do dziś korzystają z anten satelitarnych z linii ECONOMY.

Główne źródło dochodu spółki stanowi sprzedaż anten satelitarnych, akcesoriów do nich, nawigacji GPSa także tunerów DVB-S oraz DVB-T. Dla przykładu w roku 2009 sprzedano prawie 4 miliony anten satelitarnych marki TELE System. Ponadto, w skład oferty TELE System wchodzą inne urządzenia RTV takie jak odtwarzacze MP3 i MP4, telewizory LCD, stacjonarne i przenośne odtwarzacze i nagrywarki DVD czy też słuchawki bezprzewodowe.

Ostatnimi laty, w związku z wprowadzeniem w większości krajów Unii Europejskiej naziemnej telewizji cyfrowej firma TELE System zasłynęła jako producent niezwykle nowoczesnych i awangardowych odbiorników DVB-T. W swojej ciągle aktualizowanej i poszerzanej ofercie dysponuje tunerami DVB-T(2) obsługującymi zarówno standard MPEG 4 (H.26 i H.265/HEVC) jak i MPEG 2 z funkcjami PVREPG twardym dyskiem a także wieloma innymi, ciekawymi właściwościami.

Dzięki profesjonalizmowi, doświadczeniu i innowacyjności przy tworzeniu nowych produktów lista ta wydłuża się z miesiąca na miesiąc.

Więcej
na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 35 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 35 elementów