Fuba DALB 16B - antena logarytmiczna - pasmo III-IV-V Zobacz większe

Fuba DALB 16B - antena logarytmiczna - pasmo III-IV-V

19915002

Nowy produkt

Fuba DAL 16B to 16-elementowa antena logarytmiczna dedykowana do odbioru Naziemnej Telewizji Cyfrowej DVB-T. Antena pracuje na częstotliwości 170-230 i 470-862 MHz. Charakteryzuje się bardzo prostym montażem oraz wykonaniem w całości z materiałów odpornych na działanie rdzy i korozji. Zysk energetyczny anteny Fuba DAL 16B wynosi 8 - 12 dB.

Więcej szczegółów

72,36 zł

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Fuba DALB 16B - to 16-elemnetowa antena szerokopasmowa logarytmiczna, o zysku energetycznym 8 - 12 dB. Antena dedykowana do odbioru Naziemnej Telewizji Cyfrowej DVB-T.
Antena Fuba DALB 16B dostarczana jest wstępnie zmontowana. Wyróżnia ją bardzo proste podłączenie do instalacji - złącze jest zlokalizowane blisko obejmy masztu. Doskonała konstrukcja połączenia dipola to gwarancja wysokiej niezawodność złącza RF. Z uwagi na specyficzną konstrukcję obejmy masztu, anteny te można montować w położeniu odpowiadającym polaryzacji pionowej lub poziomej bez żadnych dodatkowych akcesoriów. Obejmy stosowane do montażu elementów wysięgnika posiadają doskonałą wytrzymałość mechaniczną. Również obejmy masztu zapewniają mocne zamontowanie anteny na maszcie i eliminują obsuwania się anteny na maszcie. Części anteny wykonane z aluminium, stalowe elementy konstrukcyjne ocynkowane galwanicznie.
Antena Fuba DALB 16B jest dopasowana impedancyjnie 75Ω, dzięki czemu nie wymaga stosowania symetryzatora.

Zakres pasm: VHF (III) - UHF (IV- V)

Wymiary: 830x50x1200 mm

4 innych produktów w tej samej kategorii: