Wyprzedaż! Fuba DAT 522 - antena zewnętrzna LTE 790-862 MHz Zobacz większe

Fuba DAT 522 - antena zewnętrzna LTE 790-862 MHz

29103020

Nowy produkt

Fuba DAT522 to zewnętrzna 22-elementowa antena logarytmiczna dedykowana do modemów LTE. Antena doskonale sprawdzi się na obrzeżach zasięgu nadajnika LTE. Bardzo solidnie wykonana, z materiałów odpornych na korozję. W zestawie posiada kabel przyłączeniowy, zakończony złączem FME. Zakres częstotliwości LTE 790-862 MHz. Zysk energetyczny 11 dB.

Więcej szczegółów

Ostatnie egzemplarze!

207,32 zł

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Fuba DAT 522 to 22-elemnetowa antena logarytmiczna przeznaczona do odbioru sygnału w paśmie LTE o częstotliwości 790 -862 MHz. Dołączona do karty lub modemu pozwala na znaczące poprawienie jakości w stosunku do anten wbudowanych w tego typu urządzenia. Zewnętrzna antena LTE Fuba DAT 522 doskonale wzmacnia sygnał w obszarach pozostających na obrzeżach terenów objętych zasięgiem LTE.
Montaż anteny Fuba DAT522 do masztu odbywa się za pomocą dołączonego cybantu mocowanego z boku anteny.

 


Antena wyposażona jest przewód o długości 10m, zakończony gniazdem FME.

 
W ofercie GPSgo znajduje się również specjalny uchwyt pozwalający na montażu dwóch anten LTE w technologi MIMO. Anteny  przeznaczone są do współpracy z modemami LTE wyposażonymi w dwa złącza antenowe.


MIMO (ang. Multiple Input, Multiple Output) – rozwiązanie zwiększające przepustowość sieci bezprzewodowej polegające na transmisji wieloantenowej zarówno po stronie nadawczej, jak i po stronie odbiorczej.

2 innych produktów w tej samej kategorii: