Fuba DAA850 W - antena satelitarna aluminiowa 85 cm - biała Zobacz większe

Fuba DAA850 W - antena satelitarna aluminiowa 85 cm - biała

Nowy produkt

Fuba DAA 850 W to najwyższej jakości niemiecka antena satelitarna z aluminiową czaszą o średnicy 85cm, malowaną proszkowo na biało. Antena SAT Fuba DAA 850 W charakteryzuje się najwyższą jakością wykonania oraz bardzo prostym montażem. Wielokrotnie nagradzana jako najlepsza antena satelitarna na targach w całej Europie. Okres gwarancyjny - 5 lat.

Więcej szczegółów

348,78 zł

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Fuba DAA850 - antena satelitarna aluminiowa o średnicy 85 cm


Wysokiej jakości antena odznaczająca się najwyższym stopniem odporności nawet na nagorsze warunki atmosferyczne. Anteny marki Fuba przed wypuszczeniem na rynek poddawane są testom przeciążeniowym oraz badaniom o szerokim zakresie (np. wytrzymałość na wiatr, testy w komorach solnych). Dzięki temu kupując antenę masz gwarancję niezawodności, najwyższej jakości oraz pewność  bezawaryjnego odbioru nawet przez wiele lat.

  • antena satelitarna odporna na najcięższe warunki atmosferyczne
  • wszystkie części anteny wykonane z materiałów odpornych na korozje
  • wysoki standard jakości - doskonały odbiór przez wiele lat
  • zaawansowana technologia - kompletny osprzęt umożliwijący stworzenie rozbudowanej instalacji
  • okres gwarancyjny 5 lat

Zawieszenie i tylna część anteny są wstępnie, fabrycznie zmontowane co gwarantuje niezwykle szybki i łatwy montaż. Pierwszym krokiem w instalacji anteny jest montaż tylnej części uchwytów na maszcie. Następnie możemy zainstalować konwerter (LNB) i kable. Na koniec montujemy reflektor do uchwytu za pomocą śrub ze stali nierdzewnej.

 

Uchwyt grzbietowy i mocowanie do masztu anteny wykonane ze stali nierdzewnej

 Najnowszy model tej anteny posiada uchwyt do mocowania konwertera (LNB) wykonany z aluminium, co sprawia że element jest bardzo wytrzymały i łatwy w instalacji. Ramię jest fabrycznie montowane z uchwytem, a całość zostaje mocno dokręcona do anteny.

 

 

Aluminiowy uchwyt LNB - możliwość dokupienia uchwytu multifeed

 W tylnej części ianteny Fuba DAA850 znajduje się zintegrowany schowek instalacyjny dla 4 przełączników DiSEqC. System przełączania LNB pozwala na odbiór max. 4 sygnałów satelitarnych.

 

Zintegrowany schowek na przełączniki DiSEqC

25 innych produktów w tej samej kategorii: