Fuba DAA110 R - antena satelitarna aluminiowa 110cm - czerwona Zobacz większe

Fuba DAA110 R - antena satelitarna aluminiowa 110cm - czerwona

Nowy produkt

Fuba DAA 110 R to profesjonalna antena satelitarna dedykowana do instalacji zbiorczych. Charakteryzuje ją wysokiej jakości materiały odporne na rdzę, doskonałe parametry techniczne oraz prosty i stabilny system  montażu. Czasza anteny DAA 110 R wykonana z aluminium, malowana proszkowa na czerwono. Antena satelitarna z 5-letnim okresem gwarancyjnym.

Więcej szczegółów

Ostatnie egzemplarze!

527,64 zł

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Fuba DAA110 - profesjonalna antena satelitarna o średnicy 110 cm, wykonana z aluminium.


Fuba DAA110 to wysokiej klasy antena satelitarna odznaczająca się najwyższą odpornością nawet na skrajnie niekorzystne warunki atmosferyczne. Anteny marki Fuba przed wypuszczeniem na rynek poddawane są testom przeciążeniowym oraz badaniom o szerokim zakresie (np. wytrzymałość na wiatr, testy w komorach solnych). Dzięki temu kupując antenę masz gwarancję niezawodności, najwyższej jakości oraz pewność  bezawaryjnego odbioru nawet przez wiele lat.

  • antena satelitarna odporna na warunki atmosferyczne
  • wszystkie części anteny wykonane z materiałów odpornych na korozje
  • wysoki standard jakości - doskonały odbiór przez wiele lat
  • zaawansowana technologia - kompletny osprzęt umożliwijący stworzenie rozbudowanej instalacji
  • okres gwarancyjny 5 lat

Zawieszenie i tylna część anteny są wstępnie fabrycznie zmontowane co gwarantuje niezwykle szybki i łatwy montaż. Pierwszym krokiem w instalacji anteny jest montaż tylnej części uchwytów na maszcie. Następnie możemy zainstalować konwerter (LNB)i kable. Następnie montujemy reflektor do uchwytu za pomocą śrub ze stali nierdzewnej.

Najnowszy model tej anteny posiada uchwyt do mocowania konwertera (LNB) wykonany z aluminium, co sprawia że urządzenie jest bardzo wytrzymałe i łatwe w instalacji. Konwerter jest fabrycznie montowany z uchwytem, a całość zostaje mocno dokręcona do ramienia anteny.W tylnej części instalacji znajduje się zintegrowany schowek instalacyjny dla 4 przełączników DiSEqC. System przełączania LNB pozwala na odbiór max. 4 sygnałów satelitarnych.

 

 

Fuba DAA 110 to idealna antena satelitarna do instalacji zbiorczych

25 innych produktów w tej samej kategorii: