Fuba DAT 902B - antena kierunkowa DVB-T Zobacz większe

Fuba DAT 902B - antena kierunkowa DVB-T

18050034

Nowy produkt

Fuba DAT902B to wysokiej klasy 25-elementowa antena kierunkowa, doskonała do odbioru Naziemnej Telewizji Cyfrowej nawet w trudnych warunkach. Wzmocniona konstrukcja, odporne na korozje materiały oraz banalnie prosty montaż to główne cechy charakteryzujące antenę Fuba DAT902B. Prezentowana antena  na targach w 2012r. została uznana za najlepszą antenę TV/DVB-T.

Więcej szczegółów

80,49 zł

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Antena kierunkowa FUBA DAT 902 B

- najlepsza antena do odbioru naziemnej telewizji cyfrowej w Polsce

Fuba DAT 902B to wysokiej jakości 25-elemnetowa antena kierunkowa stworzona z myślą o odbiorze bezpłatnych kanałów Naziemnej Telewizji Cyfrowej, również w jakości HD TV. Antena dedykowana do odbioru sygnału w paśmie UHF IV-V o częstotliwości 470-862 MHz (21-69 kanał). Jest odporna na skrajnie niekorzystne warunki atmosferyczne. Wykonana z wysokiej jakości materiałów takich jak aluminium czy specjalnie utwardzony plastik. Jej stabilna konstrukcja jest wytrzymała nawet na bardzo silne podmuchy wiatru. Antena wyróżnia się bardzo prostym systemem składania - szybki montaż za pomocą motylków i specjalnych zatrzasków, bez używania kluczy.
Doskonałe parametry zysku energetycznego ( max zysk 16,5 dB), sprawią że antena może być instalowana  nawet na obszarach o trudnych warunkach odbioru. Impedancja wyjściowa 75 Ohm (symetryzator w komplecie).
Antena wstępnie złożona z dołączoną osłoną na złącze F.

Cechy anteny Fuba DAT 902B


- Antena znanej niemieckiej marki Fuba
- Profesjonalna antena cyfrowo - analogowa o wysokiej skuteczności
- Antena kompatybilna ze standardem HDTV
- Odporna na skrajnie niekorzystne warunki atmosferyczne
- Duży zysk - odbiór nawet w trudnych warunkach
- Znakomite parametry techniczne
- Prosta instalacja i montaż
- Wykonana z utwardzonego plastiku i aluminium
- Antena dostarczana w opakowaniu, wstępnie złożona
- Gumowa osłona na złącze F w zestawie z anteną

 

 


 

 

 Antena kierunkowa FUBA DAT 902B została uznana w 2012 roku w plebiscycie branżowego miesięcznika SAT KURIER za najlepszą  antenę do odbioru telewizji naziemnej DVB-T w Polsce. 19 września 2012 roku w Warszawie miała miejsce uroczysta gala podczas której z tego tytułu została wręczona statuetka SAT Kurier Awards 2012 firmie GPSgo - wyłącznemu dystrybutorowi marki Fuba w Polsce. Dziękujemy Państwu za uznanie...

 

 

 

 

 Wykres zysku (dB) dla anteny FUBA DAT902B

  Wykres SWR dla anteny FUBA DAT902B

14 innych produktów w tej samej kategorii: