Fuba DAT 913 Combo - antena kierunkowa DVB-T z filtrem LTE Zobacz większe

Fuba DAT 913 Combo - antena kierunkowa DVB-T z filtrem LTE

18070002

Nowy produkt

Fuba DAT 913 Combo LTE to markowa antena dedykowana do odbioru naziemnej telewizji cyfrowej z wbudowanym filtrem eliminującym zakłócenia z pasm LTE.Fuba DAT 913 Combo LTE to antena polecana wszędzie tam gdzie istnieje ryzyko zakłócenia sygnału naziemnej telewizji cyfrowej poprzez sieć LTE w paśmie powyżej 790 MHz. Kolejną jej zaletą jest możliwość pracy w paśmie UHF i VHF.

Więcej szczegółów

137,40 zł

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Antena kierunkowa FUBA DAT 913 Combo LTE

- ulepszona antena do odbioru naziemnej telewizji cyfrowej w Polsce

 

Fuba DAT 913 Combo LTE to wysokiej jakości 31-elemnetowa antena kierunkowa stworzona z myślą o odbiorze bezpłatnych kanałów Naziemnej Telewizji Cyfrowej, również w jakości HD TV. Antena wyposażona w filtr LTE, została specjalnie zaprojektowana do izolacji między pasmem przeznaczonym na LTE 800/4G (tzw. Dywidenda Cyfrowa) a pasmem telewizyjnym po wyłączeniu telewizji analogowej. Antena dedykowana do odbioru sygnału w pasmach UHF o częstotliwości 470-790 MHz (21-60 kanał) oraz VHF o częstotliwości 174-230 MHz (5-12 kanał)

Fuba DAT 913 Combo LTE jest odporna na skrajnie niekorzystne warunki atmosferyczne. Wykonana z wysokiej jakości materiałów takich jak aluminium czy specjalnie utwardzony plastik. Antena wyróżnia się bardzo prostym systemem składania - szybki montaż za pomocą motylków i specjalnych zatrzasków, bez używania kluczy.
Zysk energetyczny (8 dB VHF i 12 dB UHF), sprawia że antena sprawdzi się tam gdzie używane są obie polaryzacje o słabym sygnale. Impedancja wyjściowa 75 Ohm (symetryzator w komplecie). Antena wstępnie złożona z dołączoną osłoną na złącze F.

 

 

Cechy anteny Fuba DAT 913 Combo LTE


- Antena znanej niemieckiej marki Fuba
- Profesjonalna antena cyfrowo - analogowa o wysokiej skuteczności
- Antena kompatybilna ze standardem HDTV

- Praca w pasmach VHF i UHF

 

- Posiada zintegrowany filtr eliminujący zakłócenia z pasm LTE
- Wysokie wzmocnienie do 790MHz i mocne wytłumienie w paśmie 800MHz
- Spory zysk - odbiór nawet w trudniejszych warunkach 
- Bardzo dobre parametry techniczne
- Prosta instalacja i montaż
- Wykonana z utwardzonego plastiku i aluminium
- Gumowa osłona na złącze F w zestawie z anteną

14 innych produktów w tej samej kategorii: