Fuba DAT 922 COMPACT - antena logarytmiczna DVB-T Zobacz większe

Fuba DAT 922 COMPACT - antena logarytmiczna DVB-T

18050041

Nowy produkt

Fuba DAT 922 COMPACT to 20-elementowa antena logarytmiczna o bardzo dobrych parametrach w stosunku do swoich niewielkich rozmiarów. Idealna do dużych miast i sytuacji w kótych nie mamy za dużo miejsca, doskonale sprawdzi się w przypadku montażu na balkonie. Zysk 9dB, wykonana z materiałów odpornych na korozję.

Więcej szczegółów

47,97 zł

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

FUBA DAT 922, to zewnętrzna antena logarytmiczna dedykowana do odbioru naziemnej telewizji cyfrowej, również w jakości HD.  Składa się ona z 20 elementów.

Antena Fuba DAT922 w całości została wykonana z wysokiej jakości materiałów odpornych na rdzę i korozję -  alumnium, galwanizowana stal oraz specjalnie utwardzony plastik ABS. Profesjonalne wykonanie anteny gwarantuje jej wytrzymałość, odporność na wiatr oraz niekorzystne warunki atmosferyczne.

Cechą charakterystyczną anteny telewizyjnej Fuba DAT 922 są bardzo dobre parametry techniczne (max zysk 9 dB), uzyskane przy bardzo małych gabarytach.

Dodatkową zaletą Fuba DAT 922 jestniezwykle  szybki i łatwy montaż, bez używania narzędzi.  Wraz z anteną Fuba DAT 922, jest oryginalne pudełko oraz instrukcja montażu.

14 innych produktów w tej samej kategorii: