O nas

Sklep internetowy www.gpsgo.pl jest  częścią firmy GPSgo Electronic Sp z o.o. wyłącznego dystrybutora na Polskę  marek Fuba i Tele System. Firma swoją działalność rozpoczęła od 2005 r. Przez lata konsekwentnie budowaliśmy coraz mocniejszą pozycję na rynku zaczynając o d dystrybucji nawigacji GPS, z czasem rozszerzając asortyment oferowanych urządzeń. Od 2011 roku jesteśmy wyłącznym dystrybutorem na Polskę marek Fuba i Tele System. Korzystając z doświadczenia naszych zagranicznych partnerów oferujemy markowy niemiecki i włoski sprzęt do odbioru Naziemnej Telwizji Cyfrowej oraz telewizji satelitarnej w "polskich" cenach. 

Nasz sklep internetowy jest autorska platformą, zbudowaną pod kątem naszych
 klientów detalicznych jak i hurtowych. Zakupy w naszym e-sklepie są proste i intuicyjne. W razie pytań oddajemy do Państwa dyspozycji nasz dział pomocy technicznej i handlowej. Naszych partnerów handlowych zapraszamy do założenia konta "hurt". Dzięki czemu uzyskają Państwo szybki podgląd cen hurtowych, a także możliwość złożenia zamówienia w każdym momencie. 


Zadowolenie naszych Klientów jest dla nas sprawą najważniejszą, dlatego też dokładamy wszelkich starań, aby 
zamówienia były realizowane ekspresowo, a oferowany towar był najwyższej jakości. Dzięki zaangażowaniu naszych pracowników, którzy chętnie udzielają porad, zakupy w naszym sklepie internetowym stają się czystą przyjemnością.

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu z nami poprzez formularz kontaktowy, pod adresem e-mail
 zamowienia@gpsgo.pl lub telefonicznie pod numerem +46 874 21 90 lub 662 959 824.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY

GPSgo Electronic Sp. z o.o.