Fuba DEK 816 - konwerter LNB 8 wyjść - OCTO Zobacz większe

Fuba DEK 816 - konwerter LNB 8 wyjść - OCTO

21515001

Nowy produkt

Fuba DEK 816 to wysokiej jakości konwerter typu OCTO - z ośmioma wyjściami. Charakteryzuje się bardzo niskim , jak na konwerter typu Octo współczynnikiem szumów (0,2dB). Wysokiej jakości obudowa zewnętrzna jest całkowicie wodoszczelna oraz odporna na skrajnie niekorzystne warunki atmosferyczne.Konwerter Fuba DEK816 posiada 5 letni okres gwarancyjny.

Więcej szczegółów

142,28 zł

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Konwerter Universal Octo Fuba DEK 816 przeznaczony do anten  sateliatrnych, umożliwia doprowadzenie sygnałów do aż 8  tunerów satelitarnych (ewentualnie do 4 tunerów dwugłowicowych). Współpracuje z każdym tunerem satelitarnym zarówno SD jak i HD.
Konwerter Octo marki Fuba jest markowym niemieckim urządzeniem.  Bardzo wysoka jakość jak na konwerter Octo przekłada się na bardzo niski współczynnik szumów - jedynie 0,2dB!. Te parametry sprawiają że nasz konwerter należy do czołówki tego typu urządzeń na świecie. Precyzyjne wykonanie i wysokie parametry techniczne praktycznie przekładają się na minimalny wpływ warunków atmosferycznych na jakość odbieranego sygnału.
Konwerter posiada 5 lat gwarancji

10 innych produktów w tej samej kategorii: