Marki Jest 2 marek

Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów
 • Fuba

  Od ponad sześćdziesięciu lat, marka Fuba stanowi synonim innowacyjnej technologii i najwyższej jakości produktów. Możliwe jest to dzięki szczególnej uwadze, jaką poświęcamy procesowi projektowania i produkcji, ze szczególnym uwzględnieniem bezpieczeństwa i funkcjonalności produktów.

  Absolutnie najwyższej jakości materiały użyte w naszych produktach zapewniają działanie naszych produktów nawet w złych warunkach atmosferycznych. Łatwość montażu na podstawie załączonej instrukcji obsługi pozwala zainstalować urządzenie przy minimalnym nakładzie czasu i pracy.

  A wszystko to, żeby móc zagwarantować Państwu 100% zadowolenie z naszych produktów.

  Fuba - jakość to nasz znak rozpoznawczy.

 • TELE System Digital S.r.l.

  Spółka TELE System Electronic powstała w roku 1989 we Włoszech i od początku swojego istnienia zajmowała się produkcją wszelkiego rodzaju sprzętu i akcesoriów do odbioru sygnałów satelitarnych. W 1994 roku w efekcie dynamicznego rozwoju i potrzeby poszerzenia asortymentu firmy doszło do fuzji z innymi włoskimi spółkami działającymi w branży elektronicznej: Elettrosat, Elettrotecnica De Poli oraz SC Electronic. Od tego momentu TELE Systemnieustannie rozwija się poszerzając swoją ofertę o najnowsze zdobycze technologiczne, często stosując awangardowe rozwiązania stawiające urządzenia TELE System o krok przed konkurencją.

Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów