Fuba OSD 201 - przełącznik DiSEqC + osłona Zobacz większe

Fuba OSD 201 - przełącznik DiSEqC + osłona

22000023

Nowy produkt

Przełącznik DiSEqC zewnętrzny 2/1 - Fuba OSD 201 - to wysokiej jakości urządzenie, które pozwala na doprowadzenie do tunera SAT jednym przewodem sygnału z dwóch konwerterów. Do przełącznika dołączona jest plastikowa obudowa i opaska ułatwiająca instalację na maszcie antenowym.  Sterowanie sygnałem Tone Burst lub DiSEqC. Zakres częstotliwości 950 - 2200 MHz.

Więcej szczegółów

Ostatnie egzemplarze!

32,52 zł

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Przełącznik satelitarny DiSEqC Fuba OSD 201 umożliwia podłączenie do jednego tunera satelitarnego za pomocą jednego przewodu dwóch konwerterów LNB. Jest on sterowany sygnałem DiSEqC w wersji 1.0, 2.0, lub sygnałem Tone Burst (mini DiSEqC).


Przełącznik FUBA OSD 201 można umieścić w tylnej części anten FUBA DAA780 i Fuba DAA850 gdzie specjalne przegrody umożliwiają szybki i bezpieczny montaż przełącznika DeSEqC. W zestawie z przełącznikiem plastikowa obudowa chronniąca przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi i wilgocią. Przekaźnik DiSEqC ma zakres częstotliwości od 900 do 2200 MHz, oddzielenie wejścia lub wyjścia wynosi maksymalnie 20 dB.

Zastosowanie przełącznika  DiSEqC
Przełącznik FUBA OSD  stosuje się w celu podłączenia do jednego tunera satelitarnego do dwóch konwerterów LNB (układ z dwoma antenami satelitarnymi, albo dwa konwertery na jednej czaszy - multifeed). Do przełączania konwerterów służy sygnał DiSEqC lub ”tone burst” generowany przez odbiornik satelitarny i przesyłany kablem koncentrycznym łączącym odbiornik SAT r z konwerterami. Aby przełącznik pracował poprawnie należy się upewnić czy nasz odbiornik generuje powyższe sygnały, oraz zaprogramować dla każdego kanału właściwą komendę DiSEqC.

 

Przełącznik DiSEqC - FUBA OSD 201 - posiada plastikową osłonę, która chroni go przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi oraz opaskę, która zapewnia prosty i pewny montaż do masztu antenowego

 

 

Cechy przełącznika DiSEqC - FUBA OSD 201
Przekaźnik w obudowie z ciśnieniowego odlewu
Przekaźnik dodatkowo zabezpieczony przez plastikową obudową w zestawie
Przełączanie poprzez DiSEqC 1.0 / 2.0, Toneburst
Zasilanie max. 500mA

2 innych produktów w tej samej kategorii: